Заміна сантехніки Львів - у суботу також працюємо

98 Наша основна послуга реставрація ванни,
та часто потрібно то зняти старий сифон, то крани течуть і відповідно реставрувати ванну не можливо, то злив пральної машини іде в ванну, або ж раковина не дає зняти сифон, або просто лопнула якась труба, чи ще горить як потрібно замінити унітаз. Тому тепер у нас розділено - сантехніки та майстри по ваннам окремо.
Ціни послуг сантехніка від 150 грн., так як потрібно багато замовлень
Дзвоніть 068 25 25 257, безкоштовна консультація
При методі «наливна ванна», демонтаж старого сифона у Львові проводиться для того, щоб уникнути попадання акрилової емалі в обв'язку і далі в каналізацію.
Для цього під отвір нижнього зливу підставляється ємність, куди видаляються надлишки емалі.
Майстер допоможе правильно оцінити можливість і взагалі доцільність проведення робіт по необхідності заміни обв'язки при реставрації старої емалі ванни. Установка нової обв'язки дуже важливий і відповідальний момент реставрації ванни.
Нас часто запитують чи можна при реставрації ванни методом Наливна ванна не міняти обв'язку? Наша відповідь - можна. Але ставитися до цього потрібно як до вимушеної процедури, а не як до професійного підходу до справи. Адже ванну ви робите для себе і прослужить вона з заміною довше!
При неможливості зняття сифона встановлюється заглушка.
Для цього необхідно заткнути нижній отвір зливу води пластиковим стаканчиком, який відповідає розмірам отвору. Застосовувати цей метод тільки у випадках поганого доступу до обв'язки ванни або інших конструктивних проблемах в системі каналізації. Після застигання емалі - заглушка витягується, не рівні або загострені краї отвору зливу води вирівнюються наждачним папером. Даний спосіб менш естетичний, але іноді це єдиний можливий варіант. Зовнішній вигляд при такому способі відновлення ванни рідким акрилом не погіршується.
Потрібно розуміти, що більш дешевий спосіб заглушки зливу пробкою може викликати вирівнювання рівня нахилу ванни і як наслідок - погіршений зливу води. Додатковий мінус даного методу полягає в тому, що в разі виходу з ладу системи зливу, або аварійної заміни труб каналізації, нове покриття доведеться знімати повністю.

Замовити
безкоштовну консультацію!
До кінця акції залишилось
Відправити заявку на консультацію
Ваше ім'я
Ваш телефон
ми дбаємо про Вашу конфіденційність!
Ваші дані в жодному разі не будуть передані третім особам!
Надіслати заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Відправити заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону