На сьогоднішній день існує кілька способів реставрації ванни, один з них це наливна ванна - оновлення емалі старої ванни наливним акрилом. Даний метод є найоптимальнішим варіантом: недорогим, якісним, довговічним, а також має ідеальний зовнішній вигляд. Наливний акрил (Рідкий акрил) - це високотехнологічний матеріал, який використовується для реставрації старих ванн, його наносять новим шаром на поверхню старої ванни.

Відреставруваті ванну в Рівному за 3 години можливо методом наливу!

Ця технологія відновлення ванн носить назву "Наливна ванна". Ключова особливість та відмінність цієї технології від звичайного емалювання полягає в тому, що замість традиційної емалі наноситься шар акрилу. Товщина покриття складає до 4 мм на дні. Роботи по відновленню покриття ванни наливним акрилом займають 3 години, в залежності від стану ванни. В процесі нанесення акрилу цей матеріал не виділяє ніяких запахів і застигає всього через 48 годин. Термін служби відреставрованої ванни від 10 до 20 років, при дбайливому ставленні і дотриманні простих рекомендацій щодо її використання. Після закінчення часу відновлену ванну завжди можна повторно відреставрувати. На відміну від емалювання ванн, відновлена ??ванна наливним акрилом виходить набагато міцнішою і естетичнішою, при практично однаковій ціні на реставрацію. Візуально практично нічим не відрізняється від заводського покриття.

15 плюсів наливної ванни - рідкого акрилу

- Не темніє з часом.
- Не вбирає бруд і іржу.
- Миється звичайним милом.
- Стійкий до ударів і появи тріщин.
- Володіє антибактеріальними властивостями.
- Вода не остигає в 6 разів довше.
- Відповідає єдиним санітарно-епідеміологічним і гігієнічним вимогам.
- Термін служби - до 20 років, при дбайливому догляді.
- ГАРАНТІЯ НА ПОСЛУГИ РЕСТАВРАЦІЇ!
- Зручний для вагітних жінок і людей, які страждають алергією, тому що не має запаху.
- Безпечно для здоров'я.
- У акрилове покриття не проникає бруд, так як воно не має пор.
- Покриття має ідеально рівну поверхню.
- Наливний акрил можна використовувати для будь-якого розміру і нестандартної форми.
- Акрилове покриття міцніше, ніж емальоване традиційним методом.

Реставрація ванни звичайною емаллю давно застарілий метод. Альтернатива емалюванню ванн - це недороге і якісне рішення: відновлення емалі чавунної ванни наливним акрилом за методом наливна ванна Plastall, який не має запаху і швидко сохне. Саме цим матеріалом наші досвідчені майстри якісно відреставрують вашу ванну в найкоротші терміни, досить нам зателефонувати. На сайті представлені реальні фото робіт наших майстрів.
Оновлення покриття ванн наливним акрилом можлива не тільки на чавунних або металевих. Ми оновлюємо пластикові ванни і керамічні умивальники, а також джакузі з гідромасажем.
Основний колір - БІЛИЙ. Але можна отримати і інші відтінки. Кольори: смарагдовий, синій, чорний, жовтий, червоний, зелений, оранжевий, рожевий. При додаванні кольору буде видно тільки відтінок потрібного кольору, повноцінного насиченого кольору з акрилом добитися не вийде, з огляду на його технологічної особливості.
По завершенні реставраційних робіт видається гарантійний талон з рекомендаціями по догляду. Запис на реставрацію здійснюється на сьогодні, завтра і на тиждень. Щодня без вихідних. Наші майстри зможуть приїхати до вас в будь-який зручний для вас час і місце.
Термін висихання залежить від температури повітря, чим холодніше тим довший час висихання. Виїзд майстра по Рівному та області - безкоштовно. Існують 2 варіанти заливки ванни акрилом: зі зняттям зливу-переливу і "без зняття". Як правило ми демонтуємо обв'язку, але бувають випадки коли до зливу не добратися, або немає бажання міняти всю систему, в даному випадку ми використовуємо другий варіант "без зняття" зливу-переливу. Гарантія якості використовуваних матеріалів - ми не розбавляємо акриловий склад ксилолом в цілях економії, на відміну від конкурентів. Тільки в наливному акрилі Plastall неможливо додати розчинники.

Замовити
безкоштовну консультацію!
До кінця акції залишилось
Відправити заявку на консультацію
Ваше ім'я
Ваш телефон
ми дбаємо про Вашу конфіденційність!
Ваші дані в жодному разі не будуть передані третім особам!
Надіслати заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Відправити заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону