"Фенікс" - надійна компанія, яка встигла себе зарекомендувати у Львові. Надаючи з 2008 року послуги з реставрації ванн жителям Львова та області, ми постійно вдосконалюємо свою роботу, максимально скорочуючи терміни від першого дзвінка клієнта до здачі готової роботи. За довгі роки роботи ми набрали достатній досвід і кваліфікацію, в компанії працюють тільки перевірені співробітники, тому ми не боїмося давати гарантію на наші послуги. Нам відомі практично всі можливі «підводні камені», які можуть виникнути під час проведення робіт по реставрації ванни. Ми навчилися якісно відновлювати емалеве покриття ванни. Ми постійно працюємо над сайтом, створюючи його кращим для Вас шановні клієнти, ми постаралися помістити максимум корисної інформації по реставрації ванн, подальшого догляду та правильної експлуатації після ремонту. Ви можете ознайомитися з матеріалами і технологіями, які ми використовуємо при відновленні Вашої ванни. Ми будемо дуже вдячні, якщо ви залишите відгук або рекомендацію, якщо Ви вже стали нашим клієнтом та щасливим власником новенької ванни.


З нами зручно!

1CA705BDE4AF0C54 Ми працюємо без перерв та вихідних, щоб Ви в будь-який момент могли замовити реставрацію ванни у Львові. Під час оформлення заявки наш менеджер повністю проконсультує Вас в питаннях реставрації ванни, подальшому догляді за нею та зорієгтує в ціновій політиці нашої компанії.
Ми працюємо без неприємного запаху, без пилу та шуму. Вся робота займе не більше 3 годин - це досить зручно для Вас, адже Ви зможете повноцінно планувати свій день.
Майстер виїжджає до Вас додому без додаткової доплати і працює без демонтажу ванни, акуратно і якісно виконуючи свою роботу. Ми завжди дбаємо про Ваш комфорт і вдячні, що обираєте нас!


Працюємо з гарантією

Для нас важливою є Ваша довіра, тому ми працюємо з офіційними гарантіями та договором. Кожен з наших клієнтів може бути впевненим у якості наших робід, адже у них є документ, який повністю гарантує надійність покриття нової ванни. Гарантія на виконану роботу надається терміном від 1 до 5 років залежно від виду реставрації, який Ви оберете. Ми без затримок виконуємо гарантійні умови. А також, якщо ситуація не відноситься до гарантійної, ми допоможемо виправити будь-які проблеми з покриттям.


Ціна на реставрацію від 750 грн

Ціна на послугу реставрації в нашій компанії Вас приємно здивують, ми впевнені. Адже у нас найнижчі ціни у Львові. Реставрація ванни - доступна процедура по відновленню емалевого покриття Вашої ванни, яка доступна абсолютно кожній сім'ї, навіть якщо у вас обмежений б'юджет.
Ця послуга допоможе Вам заощадити та оновити ванну без зайвих проблем та витрат ,адже Вам не доведеться перейматися проблемами демонтажу-монтажу ванни, її транспортуванням та багатьма іншими питаннями.

Надіслати заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Відправити заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону