Відновлення емалі ванни в Києві- наша спеціалізація. Ми працюємо в цій сфері з 2008-го року. Сотні відреставрованих ванн і душових піддонів, сотні задоволених результатом замовників - частина нашого багажу. Наша компанія пропонує випробувані технології, які добре зарекомендували себе в Україні та світі. Це і емалевання покриття акрилом, і поступово витісняюча його методика відновлення за допомогою наливу акрилу на ванну.


З НАМИ ЗРУЧНО!

1CA705BDE4AF0C54 - Ми намагаємося щодня розвиватися та залишатися кращими! Тому ми керуємося принципами в своїй роботі, які допомагають нам залишатися лідерами по реставрації ванни в Києві.
- висока якість.
- доступні ціни.
- індивідуальний підхід до кожного клієнта.
- швидке виконання роботи.
- жодних передоплат та доплат.


ПРАЦЮЄМО З ГАРАНТІЄЮ!

Ми гарантуємо:
відреставрована акрилом ванна виглядає навіть краще «магазинної». Служить довго і на весь період експлуатації зберігає первинні характеристики.
Емалювання в даний час набагато досконаліше, ніж було років 10 тому. Відмінне покриття, відмінний зовнішній вигляд і серйозний термін експлуатації гарантований.

Наші переваги

- Працюємо 7 днів на тиждень без вихідних;
- Оператівность виконання замовлення;
- Довгострокові гарантії на работи;
- Широкий спектр додаткових послуг.

Ціна на реставрацію ванни від 750грн

Низькі ціни ми утримуємо за рахунок досить великого обсягу виконуваних робіт в Києві. А за якість відповідають наші досвідчені майстри. Вони були, є і будуть головним і найважливішим ресурсом компанії. Ви думаєте, що економія - це єдина вигода, яку ви отримуєте? Ні! Дійсно, один з визначальних факторів затребуваності послуги реставрація ванн - ціна. Поки існує можливість отримати нову, по суті, ванну в кілька разів дешевше, ніж при покупці в магазині, відновлення буде популярним. Але замовляючи послугу відновлення старої ванни, ви ще й уникаєте небажаного ремонту ванної кімнати, демонтажу ванни і її встановлення, транспортування. Найголовніше те, що окрім грошей Ви збережете ще й свої нерви та час!

Надіслати заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Відправити заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону