ЗАМІНА САНТЕХНІКИ Хмельницький

98 Реставрація ванни методом наливу в Хмельницькому передбачає заміну старої обв'язки в тому випадки, коли немає можливості від'єднати її від ванни і вибір встає між "ламати" або залишити.
Як правило це старі вітчизняні (з латуньєвими, ??залізними, пластмасовими випусками) сифони. Якщо у вас стоїть сифон нового зразка, то можете спокійно забути про заміну обв'язки. Зняття і установка таких сифонів не представляє жодних проблем. Для чого потрібна заміна обв'язки і чи так вже необхідно її міняти? Вирішуйте самі.
1. Напевно, найголовніший аргумент, Ваша ванна буде новою, а ось випуски (металеві, латуньєві, пластмасові, в загальному куди витікає вода) залишаться старими.
Якось не естетично виходить.
2. В процесі експлуатації ванної, сифон і труби можуть засмічуватись, від цього відтік води з ванни погіршується. Не рідко справа доходить до заміни труб, сифонів на ванні і раковині. Так от якщо не міняти обв'язку на ванні до реставрації, то подальша заміна буде неможлива без пошкодження акрилового покриття відреставрованої ванни. При наливанні нового акрилового покриття вся зайва емаль стікає через нижній злив ванни і що б уникнути її потрапляння в сифон, нижній стік закривається пробкою пластиковим стаканчиком.
Після висихання покриття пробка виймається, а краї воронки акуратно обрізаються.
У підсумку виходить, що новий шар покриття лежить на краях стоку обв'язки і вид від цього не естетичний. 3. Стійкість покриття на порядок збільшується, коли обв'язку знімають перед наливом.
При зворотній установці сифона нового зразка краї емалі притискаються металевим зливом, якщо ж обв'язка не знімалася, то краї покриття знаходяться не під зливом, а зверху, біля країв решітки зливу.
А це означає, що туди, під акрилове покриття, може потрапляти вода і зголом шар акрилу біля зливу може відшаровуватися. Тому не забудьте вказати нашому менеджеру під-час замовлення послуги реставрації ванни в Хмельницькому чи проводитиметься заміна сифону.

Замовити
безкоштовну консультацію!
До кінця акції залишилось
Відправити заявку на консультацію
Ваше ім'я
Ваш телефон
ми дбаємо про Вашу конфіденційність!
Ваші дані в жодному разі не будуть передані третім особам!
Надіслати заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Відправити заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону