Відгуки Хмельницький
Марія
Викликала майстрів фірми в січні замовила налівну ванну. Приїхав майстер правда з невеликим запізненням. Возілся з ванною години дві але ефект перевершив всі мої ожидання. Ванна виглядає як нова акрилова ванна і дали гарантію на 5 років. Сподіваюся служитиме як обіцяли від 10 років.
Оксана
Вирішила написати відгук про співпрацю з фірмою яка реставрувала мені ванну. При в'їзді в нашу квартиру вид у ванни був жахливий. по інтернету знайшла фірму вашу і замовила емалювання ванни. Майстер приїхав в потрібний час. Працював години 2. Зробив емалювання блакитним кольором - ванну тепер не впізнати і не дорого спасибі велике.
Альона
Випишіть будь ласка подяку майстру в вигляді премії. Дуже сподобалося що вийшло в кінці. Чудова робота. Так тримати!
Галина Семенівна
Ви мене врятували, а я думала, що після цього жаху і зробити нічого не можна буде. Місяць тому приходив майстер по оголошенню на ванні зробив рідкий акрил. Рівно через 28 днів дно спучилося і лопнуло. Ваш майстер все це виламував і шліфував цілих чотири години. Дай бог йому здоров'я і нехай цю роботу змінює дуже вона шкідлива і важка, але все виправив. Знову зробили наливним тим рідкий акрил. Хоч і дорого вийшло, але я не шкодую. А так не знали, що з ванною робити.
Віка
Будь ласка, подякуйте вашому майстру за чудово виконану ванну. Був кошмар, такий же, як і на більшості ванн на ваших фотографіях. Ванна була стара, ми з чоловіком пересварилися дешевше робити або дорожче - зараз не шкодуємо. Все відмінно!
Андрій
Кілька разів робила емалювання - облазить за два роки. Майстер навіть сказав, що на такому «бутерброді» нічого і не стало б триматися. Хоч і трохи пилу через вишліфовку було, але в кінці кінців результат непорівнянний.
Наталя
Дуже сподобалося як майстер працює. Детально розповів як користуватися новою акриловою ванною. А я раніше не знала, що фарбовані ванни облупляться від того що тонкий шар. Не шкодую що зробили акрил - він міцніший і красивіший.
Ніна
Реставрувала ванну п'ять разів за три роки - як якесь прокляття висіло над нашою квартирою. Кожен раз невдало. Виправляли виходило то-ж саме. Облазал за кілька місяців - намучилися по відривним оголошенням. До нас прийшов майстер і звичайно лаявся довго - вона як торт була все шарами як книжка. Він обдирав майже до чавуну - все зняв. Возився дуже довго. Але в підсумку ванну не порівняти. Одне задоволення навіть дивитися на неї. Скажіть спасибі майстру я йому подякувала, а ви ще подякуйте..
Замовити
безкоштовну консультацію!
До кінця акції залишилось
Відправити заявку на консультацію
Ваше ім'я
Ваш телефон
ми дбаємо про Вашу конфіденційність!
Ваші дані в жодному разі не будуть передані третім особам!
Надіслати заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Відправити заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону