Наливна ванна - це назва одного з найпопулярніших і ефективних методів реставрації покриттів в Хмельницькому. Використання акрилових складів дозволяє відреставрувати ванну зі сталі, чавуну, акрилу, а також піддони незалежно від їх форми і розміру. Красива наливна ванна, - «тепла», гладка і приємна на дотик, - ось те, що ви отримаєте замість потрісканого покриття, яке давно втратило колір. Ні акрилові вкладиші, ні емалювання, що володіють також безліч переваг, не дають того результату, як наливний акрил.


Реставрація ванн наливним акрилом: переваги способу

Рідкий акрил трохи нагадує сметану. Речовина наноситься на ванну не пензликом або валиком, а наливається особливим методом. Така робота вимагає величезної вправності й акуратності, адже в результаті повинна вийти ідеальна наливна ванна, яка виглядає так, ніби її щойно встановили.
Перед проведенням реставрації ніякої підготовки не потрібно. У вашому санвузлі ніхто не буде розбивати плитку, псувати оздоблювальні матеріали, покриття для підлоги або оббивати бортики ванни.
А тепер уявіть на мить, що творилося б у квартирі, якби ви вирішили замінити стару ванну ... Емалювання ванн акрилом позбавило людей від втрат нервових клітин і необхідності витрачати великі суми на ремонт. Рідкий акрил наноситься шаром товщиною до 8 мм, що дозволяє добитися відмінних характеристик міцності поверхні: навіть при щоденному прийомі водних процедур всією сім'єю наливна ванна прослужить 15-20 років при правильних умовах експлуатації! Гарна новина очікує і тих, хто намагався ввести в пошуковий рядок запит «купити наливну ванну», щоб не просто оновити останню, але змінити її колір, що підходить до оформлення санвузла.
Традиційно акрилова ванна наливна має білий колір, хоча насправді можна вибрати будь-який відтінок. Реставруція рідким акрилом дозволяє ємності для купання зберігати тепло так само добре, як чавун. Звернемо вашу увагу і на той факт, що Ваша ванна буде мати рівний дзеркальний блиск, для підтримки якого не потрібно докладати особливих зусиль або купувати спеціальні миючі засоби.
Досить час від часу протирати акрилову поверхню губкою. До слова, про чистоту і гігієну. Через те, що акрил не має мікроскопічних пор, бруд на поверхні ванни не затримується, як і не приживаються там бактерії та мікроби.
Пам'ятайте, як дратують хорошу господиню сірі патьоки від ніг на бортах? А сліди після прання різнобарвного дрібної білизни? Більше нічого подібного у вашому санвузлі спостерігатися не буде.

Замовити
безкоштовну консультацію!
До кінця акції залишилось
Відправити заявку на консультацію
Ваше ім'я
Ваш телефон
ми дбаємо про Вашу конфіденційність!
Ваші дані в жодному разі не будуть передані третім особам!
Надіслати заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Відправити заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону