Великий вибір колірування ванни

Кольорова ванна в Хмельницькому за 3 години - це цілком реально! Технологія наливна ванна - це не лише найгучніша новинка в сфері реставрації ванн і найпрогресивніший спосіб оновлення емалі, а й можливість швидко отримати сантехніку необхідного Вам кольору, використовуючи рідкий акрил з використанням кольору.
Даний матеріал має відмінну якість - текучість. Завдяки їй акрилова суміш наливається на бортики ванни, а не наноситься пензлем.
Це дає можливість майстру отримати якісне і рівне покриття без розводів, які можуть залишатися як і на кольоровій поверхні, так і на білій. Ви можете обрати колір з наступного переліку: рожевий, салатовий, червоний, жовтий, фіолетовий, сірий, блакитний або інші.
Кольорова ванна - це гарно та стильно. Особливо актуальним є колірування ванни, якщо у Вас яскравий інтер'р ванної кімнати.
Так Ви не лише підкреслите Ваш стиль та смак, а й зробите яскравий акцент на сантехніці, яка стане окрасою ванної кімнати.
Кольорова ванна - це стильно. Тому замовляйте в нас колірування ванн і ми допоможемо Вам підкреслити Вашу індивідуальнісь.

Замовити
безкоштовну консультацію!
До кінця акції залишилось
Відправити заявку на консультацію
Ваше ім'я
Ваш телефон
ми дбаємо про Вашу конфіденційність!
Ваші дані в жодному разі не будуть передані третім особам!
Надіслати заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Відправити заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону