Дякуємо Вам за те, що Ви вибрали компанію висококваліфікованих професіоналів, яка є безсумнівним лідером в області реставрації ванн в Хмельницькому і пропонує ПОВНИЙ СПЕКТР прогресивних методів відновлення емалевого покриття ванн. Наша робота націлена на покращення Вашого життя, тому ми працюємо лише якісними матеріалами, а кожен з майстрів є високваліфікованим професіоналом своєї справи. Щороку ми відновлюємо тисячі ванн і отримуємо приємні відгуки від наших задоволених клієнтів. Відновити ванну в Хмельницькому тепер дуже просто - зателефонуйте до нас і ми вирішимо це питання!


З НАМИ ЗРУЧНО!

1CA705BDE4AF0C54 Однією з переваг нашої компанії є індивідуальний підхід до кожного замовлення і замовника як до особистості, а не джерела доходу. Ми надаємо клієнтам саму повну і вичерпну інформацію про послугу відновлення емалі як такої і допомагаємо зрозуміти, чому ми пропонуємо саме ту чи іншу продукцію. Майстер виїжджає на замовлення безкоштовно, Вас не чекатимуть несподівані додаткові доплати до вказаної вартості реставрації після завершення роботи.


ПРАЦЮЄМО З ГАРАНТІЄЮ!

З кожним надходженням нової партії матеріалів ми проводимо строгий контроль за їх якістю.
Ми гарантуємо найкоротші строки виконання роботи без запаху та пило просто у Вас вдома.
Ми намагаємося залишатися першими, тому регулярно розширюємо спектр послуг.
Ми працюємо якісно і не втрачаємо репутації надійного партнера і сподіваємося як на успішне продовження співпраці з нашими клієнтами, так і на напрацювання нових довгострокових партнерів.
Ми безперервно працюємо задля освоєння нових технологій, поліпшення якості обслуговування наших клієнтів і надання нових послуг.
Ми цінуємо кожного клієнта, тому ми заключаємо договір з замовником і надаємо гарантії на виконані роботи! Телефонуйте до нас та замовляйте реставрацію ванни і Ви гарантовано залишитеся задоволеними співпрацею з нами!

Ціна на реставрацію від 750 грн

Наші ціни на послугу реставрації ванни є гуманними та доступними. Ми не економемо на матеріалах, а Ви платите лише за реальний розхід матеріалу для розмірів Вашої ванни. Заощадити на покупці нової ванни та ремонті ванної кімнати легко - замовте реставрацію ванни у нас!

Надіслати заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Відправити заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону