Емалювання ванни - простий та популярний метод оновлення поверхні ванни в Хмельницькому. Його відмінністю є приємна ціна. Не випадково емалювання ванни асоціюється в людей з чимось недобросовісним та неякісним, а розчарування споживачів з кожним роком зростають. Механічна міцність такого покриття набагато нижча, ніж акрилова поверхня, нанесена методом наливу. Цей спосіб не здатен приховати дефекти старого покриття. Крім того, таке покриття вимагає особливого догляду. Емалювання акрилом підходить будь-якій ванні, в якої придатна до користування основа, від стану покриття реставрація не залежить. Найчастіше до цього методу реставрації найчастіше вдються тоді, коли бракує грошей на покупку нової ванни або терміново потрібно привести в гарний вигляд ванну.
Така технологіяя дійсно ненадовго вирішує ці проблеми.
Як відбувається емалювання акрилом?
Першим етапом майстер зачищає поверхню ванни. Потім знежирює її поверхню та шпаклює пошкоджені місця, після чого поверхню ванни нагрівають спеціальними фенами.
Наносять акрил на поверхню валиком. Суміш наливають на дно і розприділяють по всій площі ванни рівномірним шаром. Після завершення реставраціїї ванну залишають на 48 годин сохнути.
Під час висихання акрило потрібно уникати попадання на поверхню ванни води та сторонніх предметів.
Так на сьогоднішній день існує економний та швидкий спосіб оновити Вашу ванну та надати їй кращого естетичного вигляду. Проте, метод емалювання продовжить життя Вашій ванні ще на 4-5 років, після чого можлива повторна реставрація будь-яким методом.

Замовити
безкоштовну консультацію!
До кінця акції залишилось
Відправити заявку на консультацію
Ваше ім'я
Ваш телефон
ми дбаємо про Вашу конфіденційність!
Ваші дані в жодному разі не будуть передані третім особам!
Надіслати заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Відправити заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону