Заміна сантехніки Івано-Франківськ

98 При реставрації ванн в Івано-Франківську не виникає необхідність в додаткових сантехнічних послугах. Єдиним пунктом у цьому розділі є заміна сифона, яку може провести наш майстер-сантехнік.

НАВІЩО ЗМІНЮВАТИ СИФОН ПРИ РЕСТАВРАЦІЇ ВАННИ РІДКИМ АКРИЛОМ:

1. Якщо не міняти сифон, то в зливний отвір вставлятиметься пластиковий стаканчик; після висихання акрилу він вийматся і краї обробляються. Але подальша заміна сифона буде неможлива без ушкодження акрилового шару! І в разі гострої необхідності заміни обв'язки доведеться робити наливну ванну заново.
2. Часто старий сифон буває частково забитий і вода погано змивається, якщо сифон не змінювали більше 15 років, то такі засмічення до кінця не побороти навіть спеціальної побутовою хімією - потрібна заміна або прочищення, яка коштує стільки ж або дорожче нового зливу-переливу.
3. У старих ванн, особливо радянського періоду решітки зливоприймачів зазвичай погано виглядають: покриті вапняним каменем, покриття зносилося, в загальному втратили свій зовнішній вигляд. Якщо ви взялися за реставрацію ванни, тобто приводите її до заводського вигляду, то не варто відмовлятися від заміни зливів.
Заміна сифона майстрами "Мобі Груп" вирішить всі ці проблеми!

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАМІНА сифону (ОБВЗЯКИ, зливу-переливу):

1. Акуратно робимо надрізи болгаркою на зливних отворах. Це потрібно для того, щоб можна було демонтувати старий зливи-перелив.
2. Демонтаж злививу-переливу.
3. Зрізуємо чавунний злив, який входить в фанову трубу.
4. Повністю виймаємо стару обв'язку.
5. Прочищати вхід в фанову трубу каналізації.
6. Встановлюємо новий пластиковий сифон і ретельно герметизируем всі стики.

Замовити
безкоштовну консультацію!
До кінця акції залишилось
Відправити заявку на консультацію
Ваше ім'я
Ваш телефон
ми дбаємо про Вашу конфіденційність!
Ваші дані в жодному разі не будуть передані третім особам!
Надіслати заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Відправити заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону