Акрил - це рідкий матеріал для реставрації сантехніки в Івано-Франківську.
Виробляє його Словенія за високими технологічними стандартами Європи.
Рідким акрилом можна заливати не тільки ванни, але і душові піддони, керамічні та фаянсові умивальники. Головне, щоб поверхня була чиста, знежирена, а відколи, тріщини та інші недоліки зачищені і зашпакльовані. Одна з багатьох переваг - це здатність вбиратися і застигати на будь-яких основах.
Метал, чавун, сталь, дерево, пластик заливається рідким матеріалом і найближчі десять років ніякий хімічний або фізичний вплив його не зніме. Щоб зробити ідеальне покриття у ванній досить купити наливний акрил або замовити реставрацію ванн в Івано-Франківську.
У нашій країні широко відомі два виробника акрилу - Пластол і Стакріл. Коли клієнти запитують: «А який краще?» Ми з власного досвіду відповідаємо - Пластол. Саме його ми і використовуємо в нашій роботі, так як обираємо для Вас лише якісні матеріали. Акрил для ванн без шуму, різкого запаху і пилу подарує нове, білосніжне покриття.
Іржаві патьоки, гнильні діри або обсипана фарба не вплинуть на прекрасний кінцевий результат.
У нашій практиці багато випадків, коли клієнти сумніваються в тому, що їх сантехніку ще можна врятувати, але не хвилюйтеся, акрил для ванн створений спеціально для таких випадків.
В кінці роботи ви отримаєте нове білосніжне покриття зі здатністю витримувати навантаження в 500кг.


Рідкий акрил для реставрації Завдяки не високій ціні акрилу реставрація ванни доступна навіть для населення з середніми статками.
Під час реставрації акрил не володіє специфічним запахом.
Будьте уважні і обережні, оскільки в Україні продають підробки.
Рідкий акрил іде в комплекті з затверджувачем, які змішують безпосередньо перед самим процесом реставрації у відповідних пропорціях. З власного досвіду, з упевненістю можемо сказати, що реставрувати ванну, наприклад, чавунної або сталевої основи набагато краще, вигідніше і якісніше, ніж купити нову.
Сама по собі акрилова ванна тонка, тендітна і щоб надати їй ваги і міцності необхідно додатково купувати хороший піддон, вартість якого становить ще половину акрилової ванни.

Замовити
безкоштовну консультацію!
До кінця акції залишилось
Відправити заявку на консультацію
Ваше ім'я
Ваш телефон
ми дбаємо про Вашу конфіденційність!
Ваші дані в жодному разі не будуть передані третім особам!
Надіслати заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Відправити заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону