Відгуки Івано-Франківськ
Стефанія
Ми відреставрували ванну два роки тому. Чекали спеціально так довго, відгук не залишали, бо хотіли спочатку перевірити чи витримає в побуті покриття. Можу сказати одне - ванна досі ніби тільки відреставрували! Думаю 20 років відслужить, як і обіцяють)
Оксана
Чоловік хотів викинути ванну, вона чавунна, добротна, але покриття зносилося. Добре, що на роботі колега підказала мені про вашу фірму. Ванна тепер як нова.
Олена
Мене звати Олена. Я хочу залишити відгук про вашу компанію, бо то найменше, чим я можу віддячити за свою нову ванну! Яка вона була полущена, жовта, вся в сколах! Тепер і сіду немає від того всього. Друзі думали, що купила нову ванну) Дякую величезне!
Василь
Тисячу форумів перечитали, перш ніж наважилися реставрувати ванну. Зупинилися на вашій фірмі. І ціни помірні, відгуки позитивні, а найголовніше те, що ви надаєте гарантію і договір. Працюєте швидко, майстер трохи спізнився, але чемно попередив нас про те, що затримався. Дякуємо за якісну роботу!
Сергей
Сделали быстро, недорого, качественно! Спасибо.
Соломія
Трохи не сподобалося і насторожило те, що швидко дуже все відбувається. Буквально за 3 години майстер встиг і зачистити поверхню, і налити акрил. Ще мінус - не ставлять злив назад, бо встановити його треба через 2 дні, як висохне ванна. Рахую, що то якби не завершена робота. По самій реставрації претензій немає. Результат непоганий, немає нерівностей, на вигляд ванна приваблива, біла. Подивимося як послужить.
Петро
Хлопці, ви майстри з великої букви. Дякую за нову ванну! Майстер робив на совість, порадив що і як, на всі мої питання відповів, а в мене було їх дуже багато) Ванна просто шикарна вийшла, фото надіслав на пошту вам. Дуже дякую, вже порекомендував сусідці вашу фірму).
Олег
Минулого місяця зробили нам ванну. Жінка дуже задоволена. Ну, особисто в мене було кілька питань під час процесу зачистки, але то чисто професійне, бо сам сантехнік. Але кінцевим результатом задоволені всі. Дякуємо!
Вікторія
Ванну гарно зробили. Робила кольором, вийшло трохи дорожче, як стандартна біла, але під плитку голубенька ванна просто класно вписалася. Дякую!
Замовити
безкоштовну консультацію!
До кінця акції залишилось
Відправити заявку на консультацію
Ваше ім'я
Ваш телефон
ми дбаємо про Вашу конфіденційність!
Ваші дані в жодному разі не будуть передані третім особам!
Надіслати заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Відправити заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону