Наливна ванна - це технологія відновлення поверхні ванн на дому в Івано-Франківську. Даний метод має безліч безперечних переваг перед емалюванням і іншими методами реставрації ванн, хоча і коштує трохи дорожче. Наливна акрилова ванна - це один з кращих способів дати вашої старої ванній нове життя на найближчі 15 - 20 років.


Чому наші клієнти вибирають метод: Наливна ванна?


Реставрація займає в середньому 2 години;
Не обов'язково їхати з квартири, де проводилася реставрація, так як запаху не буде;
Не потрібно сколювати плитку;
Не обов'язково зрізати старий сифон;
Ванна виглядає як нова, візуально не видно слідів реставрації;
Користуватися можна вже через 2 доби;
Акрил безпечний для здоров'я;
Ціна в кілька разів нижче нової ванни;
Покриття розраховане з середньому на 15- 20 років;
Реставрацію завжди можна зробити повторно;
Є можливість вибрати будь-який колір.

Компанія "МобіГруп" здійснює комплексну реставрацію ванни, джакузі або комплектуючих елементів будь-якої складності в Івано-Франківську. Завдяки використанню високоякісних реставраційних матеріалів, нам вдалося досягти блискучих результатів у реставрації будь-яких поверхонь, що підтверджують відгуки від наших клієнтів.
Якщо ванна втратила свій первозданний вигляд, не поспішайте від неї позбавлятися.
Варто спочатку подумати про ряд наслідків, які спричинить за собою заміна ванни.
Йдеться про повну заміну плитки у ванній кімнаті, розширення дверних прорізів, утилізація, доставка нової, занос, установка, заміна підводки каналізації, герметизація бортів і так далі.
Відновлення поверхні емалі наливним методом на завжди приховає абсолютно всі дефекти. Метод реставрації рідким акрилом вважається найбільш простим способом відновлення, як з точки зору складності та обсягу необхідних робіт, так і стосовно їх вартості.
Цей метод на сьогоднішній день є самим надійним, рентабельним і ефективним, у порівнянні з іншими методами відновлення сантехнічних елементів. Весь процес забере в середньому 3 години Вашого часу. Запах та пил під час реставрації відсутні. При реставрації акрилом, немає необхідності демонтувати плитку поблизу ванни, що зводить до мінімуму зусилля по оновленню. Наливна акрил (звідси і пішла назва методу), застигаючи вже при кімнатній температурі, перетворюється в надзвичайно зносостійкий і ударостійкий пластик. Поверхня ванни стає глянсовою, ідеально гладкою, рівною і в той же час не слизькою. Ефект від реставрації таким способом зберігається на термін до 20 років.
Після реставрації ванна повинна сохнути 48 годин. По закінченню терміну застигання, перед безпосереднім використанням, ванну потрібно сполоскнути холодною водою протягом 10-15 хвилин.
Ця процедура сприяє повному застиганню матеріалу. Вона миється м'якою губкою і гелієвими розчинами, як: засіб для акрилових ванн, миття посуду, або просто рідким милом. Мити наливну ванну щітками і абразивними порошками просто немає сенсу. Наливна ванна миється так само легко як посуд. Бруд не вбирається в глянцеву поверхню оновленої ванни рідким акрилом.
Ми накопичили великий досвід по відновленню ванн за допомогою рідкого акрилу. Ретельно аналізуючи всі новинки в галузі реставрації ванн, наші фахівці успішно застосовують їх у своїй роботі, знаходячи індивідуальний підхід і пропонуючи клієнтові найбільш вигідний і підходящий для нього варіант.
Ми проводимо роботу швидко і якісно, ??завжди гарантуючи найкращий результат.

Замовити
безкоштовну консультацію!
До кінця акції залишилось
Відправити заявку на консультацію
Ваше ім'я
Ваш телефон
ми дбаємо про Вашу конфіденційність!
Ваші дані в жодному разі не будуть передані третім особам!
Надіслати заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Відправити заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону