Компанія «Мобі груп» - це лідер у сфері відновлення ванн в Івано-Франківську. У роботі ми використовуємо тільки кращі матеріали і перевірені способи ремонту. У нашій справі багато залежить від людського фактора, тому кожен майстер нашої компанії - це добре підготовлений професіонал. Через це багато задоволених клієнтів рекомендують нас друзям і знайомим. У нашій компанії дійсно знають як зі старої сталевої або чавунної ванни зробити абсолютно нову. Наші фахівці займаються ремонтом ваннмза допомогою нашого ремкомплекта для ванн від перевірених виробників. Будь-яку Вашу проблему з ванною ми завжди будемо намагатися усунути.Адже наша місія - поліпшити якість Вашого життя.


ПРАЦЮЄМО З ГАРАНТІЄЮ

1CA705BDE4AF0C54Кожен з наших клієнтів може бути впевнений в нас та в якості нашої роботи. На кожну відреставровану ванну в Івано-Франківську ми надаємо гарантію, а з замовником укладаємо договір. Тому наша компанія завоювала неабияку довіру. Ми вирішуємо усі питання, пов'язані з проблемами Вашої ванни, а також усуваємо всі проблеми, які передбачає договір протягом 1 або 5 років, згідно з гарантійним терміном. У нас працюють лише професіонали! Сертифікований матеріал і кваліфіковані майстри - ось наша гордість, запорука якості роботи та задоволення клієнтів.


З НАМИ ЗРУЧНО!

Замовити послугу реставрації ванни в Івано-Франківську Ви можете в будь-який зручний для Вас спосіб, зателефонувавши до нас, або просто заповніть форму зворотнього зв'язку і наш менеджер перетелефонує Вам. Ми працюємо для Вас щодня, без передоплат. Ви платите лише за результат, який Вас задовільнить.


Ціна на реставрацію від 750 грн

Ми працюємо рідким акрилом Пластол, який є лідером на ринку серед акрилів для рставрації ванн. Ця суміш наноситься і лягає рівним шаром без розводів і бульбашок, приховує всі нерівності старого покриття. Термін служби ванни після висихання нового покриття складе близьо 20 років. При цьому ми пропонуємо дійсно вигідні ціни без економії на матеріалах. Вам нічого не доведеться доплачувати, виїзд майстра абсолютно безкоштовний! Заощадити на покупці нової ванни та ремонті ванної кімнати легко - замовте реставрацію ванни у нас!

Надіслати заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Відправити заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону