Емалювання ванни (покриття ванни емаллю) в Івано-Франківську - це найбільш практичний, недорогий, а головне, зручний для Вас спосіб продовжити життя Вашої ванни.
Суть методу емалювання ванни полягає в нанесенні на Вашу ванну 100% акрилового покриття Пластол одним надійним шаром, покриття має відмінні характеристики міцності і декоративні характеристики. Акрил стійкий до дії будь-яких миючих засобів, механічних впливів, безпечний для здоров'я. Має гігієнічний сертифікат. Колір покриття будь-який за бажанням замовника. Час проведення емалювання ванни від 2 до 3 годин, включаючи механічний процес шліфування поверхні, знежирення та промивання поверхні, прогрів, сушку і нанесення покриття.
Через 48 годин покриття висохне і ванною можна буде користуватися. Акрил сертифікований і рекомендований до застосування в даному виді робіт.
Реальний термін служби покриття від 3 до 5 років. Організація надає гарантію на роботу 12 місяців. Фірма гарантує відновлення захисного акрилового шару протягом гарантійного терміну, якщо його руйнування сталося через неякісно підготовлену поверхню, на яку воно було нанесено, тобто поверхня відшарувалися, не гладенька і глянсова, а шорстка, матова. Вторинне емалювання ванни (в т.ч. після некваліфікованих спроб відреставрувати ванну).
При вторинної реставрації (фарбування ванни) старий акрил вирівнюється в місцях облуплення, в складних випадках, коли старе покриття облазить по всій поверхні, майстер може зробити його повне зняття.
У кожному конкретному випадку характер робіт визначається майстром.
Робота по покриттю ванни акриловою емаллю проводиться тільки вручну з допомогою валика, це робиться для отримання шару достатньої товщини. Тільки довгий досвід роботи всіх фахівців нашої служби, дозволяє отримувати таке покриття, яке практично не відрізняється від заводського. Слідів від валика, патьоків, непрокрашених місць в роботі наших майстрів не спостерігалося. Технологія, перевірена часом, з успіхом застосовується нашою фірмою з 2007. Тому не зволікайте, а замовляйте доступний метод реставрації в Івано-Франківську просто зараз!

Якщо Ви чекали підходящого моменту, щоб зробити свою ванн красивою, то час настав! Зателефонуйте нам прямо зараз!

Замовити
безкоштовну консультацію!
До кінця акції залишилось
Відправити заявку на консультацію
Ваше ім'я
Ваш телефон
ми дбаємо про Вашу конфіденційність!
Ваші дані в жодному разі не будуть передані третім особам!
Надіслати заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Відправити заявку
Ваше ім'я
Ваш номер телефону